Zajmujemy się profesjonalnym sewisem automatyki

Naprawiamy urządzenia automatyki przemysłowej:
sterowanie silników, symolatory gamingowe, VR, konsole SONY i XBOX.

Oscyloskop analogowy
Zdjęcie z bliska na sterowniki PCL do symulatora VR
Stranowsiko pracy do montażu symulatorów VR
Symulator VR
Oscyloskop analogowy TYPE 453

USŁUGI

divider
Oferujemy naprawę sprzętu automatycznego. Naprawy wykonujemy szybko i profesjonalnie. Naprawiamy sterowanie silników, symulatory gamingowe, urządzenia VR oraz najpopularniejsze konsole do gier!

DOŚWIADCZENIE

divider
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zatrudniamy serwisantów i projektantów z wieloletnią praktyką. Potrafimy naprawić większość urządzeń automatycznych i elektornicznych. W przyszłości planujemy budować własne symulatory gamingowe - idelane nadające się do m.in. wirtualnego lotnictwa (fotele mające możliwość poruszania się w 3 płaszczyznach symulujące przeciążenia).

ZAPEWNIAMY DARMOWĄ DIAGNOZĘ SPRZĘTU

OTRZYMACIE OD NAS PÓŁ-ROCZNĄ GWARANCJĘ

divider

NASZ SERWIS

Nie jesteśmy serwisem gwarancyjnym - nie działamy w ramach gwarancji producenta. Z naszej strony możemy zapewnić bezpłatną diagnostykę, kompleksową naprawę urządzeń oraz półroczą gwarancję na naszą usługę.
Do każdej zrealizowanej naprawy otrzymacie Państwo pisemne potwierdzenie rzetelnego wykonania usługi. Dzięki temu, mają Państwo pewność, że naprawa została wykonana na najwyższym poziomie.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Odpowiadamy zawsze babrdzo szybko. Zachęcamy do przyjścia lub wysłania swojego sprzętu do nas! Poniżej kliknij w przycisk, by pobrać protokół przesyłkowy - należy go umieścić w przesyłce wraz ze sprzętem elektronicznym do naprawy.
Zakład firmowy wraz z pracownikami